ارسال مقالات

8خرداد 96

واریز هزینه ها

8خرداد 96

زمان همایش

11 خرداد 96 
• ...
  عضویت در تلگرام انجمن توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین
امکان دریافت بسته همایش بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی همایش، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در روز همایش را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ایشان را به همراه کتاب الکترونیک مجموعه مقالات و دیگر خدمات انتخابی به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/11/01 ادامه مطلب


رعایت اصول نگارش مقاله مطابق فرمت همایش
قابل توجه کلیه پژوهشگران عزیز لطفاً مقالات خود را مطابق فرمت مندرج در سایت همایش و منظم به سربرگ همایش ارسال نمائید. بدیهی است به مقالات ارسالی که فرمت نگارشی را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
1395/10/15 ادامه مطلب


 نحوه برگزاری همایش بصورت حضوری و غیرحضوری
بمنظور اطلاع از نحوه انتخاب شرکت در همایش بصورت حضوری و غیرحضوری لطفاً به بخش خدمات کنترل پنل خود مراجعه نمائید. ضمناً نشست حضوری در شهرهای قم و تهران برگزار می گردد.
1395/10/01 ادامه مطلب


اعطای گواهی بین المللی از DNW اتریش
به منظور ارج نهادن به اعتماد پژوهشگران و شرکت کنندگان عزیز ، دبیرخانه همایش اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه بین المللی DNW توسط نمایندگی انحصاری در ایران نموده است بمنظور انتخاب به خدمات کنترل پنل خود مراجعه بفرمائید.
1395/10/01 ادامه مطلب


پرداخت آنلاین
به منظور صرفه جویی در وقت پژوهشگران عزیز سیستم پرداخت آنلاین در سایت فعال گردیده است. لازم است پس از پذیرش نهایی مقالات خود ، وارد بخش خدمات کنترل پنل خود شده و خدمات خود را انتخاب و در نهایت پرداخت آنلاین را انجام دهید.
1395/09/24 ادامه مطلب


شروع ثبت نام در کارگاه های آموزشی مجازی
با توجه به درخواست های پژوهشگران ارجمند تعدادی کارگاه آموزشی در کنترل پنل شما درج گردیده است. لازم بذکر است به افراد شرکت کننده گواهینامه شرکت در دروه آموزشی با ذکر ساعت اهداء میگردد. برای ثبت نام در کارگاهای آموزشی لازم است به کنترل پنل خود مراجعه فرمائید.
1395/09/24 ادامه مطلب


  معرفی پنجمین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیبهای اجتماعی و فرهنگی ایران

خداوند سبحان را سپاسگزاریم چرا که توفیق داد تا میزبان شما پژوهشگران باشیم، شما عزیزانی که با تلاش شبانه روزی و دستیابی به آخرین یافته های علمی روز می کوشید تا قدم در راه خودکفایی این مرز و بوم بردارید . پنجمین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران فرصتی است تا شاهد دستاوردهای پزوهشی ،  نگاه کارشناسی  شما عزیزان صاحب نظر در خصوص مسائل مربوطه باشیم، امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط با محورهای همایش را فراهم ساخته و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت بهبود سبک زندگی اسلامی و تربیت صحیح فرزندان عزیزمان ایجاد نماید.شنبه 31 تير ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان و مشارکت کنندگان
حامیان علمی
حامیان رسانه ای